4F – jakość, profesjonalizm, kreatywność, konsekwencja

4F jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek sportowych w Polsce. Charakterystyczne logo widoczne jest zarówno na salach treningowych, jak i na ulicach miast. Wysoka jakość, najlepsze technologie, nowoczesne materiały oraz najmodniejszy design – to cechy charakterystyczne odzieży tej marki. Projektanci firmy są w ścisłej współpracy z czołowymi sportowcami, co owocuje m.in. oficjalnymi kolekcjami dla reprezentacji olimpijskich. 4F stanowi połączenia doświadczenia z wnikliwą obserwacją.

Jak to się zaczęło?

Można śmiało powiedzieć, że marka 4F powstała dzięki wnikliwej analizie rynku u samego jej źródła. Jej twórca zaraz po studiach zatrudnił się w sklepie sportowym, gdzie mógł poznać dokładny profil potencjalnego klienta i zasady rządzące branżą. Początkowo firma działała pod szyldem Outhorn, gdzie produkowano niskokosztowe kolekcje przeznaczone przede wszystkim dla sieci hipermarketów jak Tesco, Auchan czy Selgros. Obserwacja zachodniego rynku wskazywała jednak na stopniowo malejące zainteresowanie zakupami sprzętu i odzieży sportowej w tego typu miejscach, dodatkowo sprzedaż powoli stawała się nieopłacalna. W tym momencie powstała marka 4F (początkowo 4Fun), która była adresowana do potrzeb wymagających klientów.

Od tego czasu branża sportowa przez cały czas ewoluuje, na co wpływ mają takie czynniki jak moda oraz coraz wyższa jakość dostępnych technologii. Celem 4F jest tworzenie ubrań zarówno dla wyczynowych sportowców jak i amatorów, którym również zależy na dobrej odzieży sportowej. Wysokiej jakości, atrakcyjne wizualnie produkty świetnie sprawdzają się nie tylko podczas uprawiania aktywności sportowej, ale również w codziennych sytuacjach, co jest kolejnym atutem marki. Firma współpracuje z najlepszymi specjalistami zarówno w zakresie analizy rynku jak również samych procesów produkcyjnych. Stopniowo zasięg marki poszerza się o kolejne kraje, a współpraca o kolejne znane postaci ze świata sportu. Odzież 4F noszą olimpijczycy z 8 krajów, a jej logo jest jednym z najczęściej spotykanych na stokach narciarskich.

Odzież 4F

Marka 4F produkuje odzież dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Jest ona dostępna zarówno w sklepach 4F, jak również w multibrandowych salonach takich jak DomenaSportowa.pl. Początkowo firma była kojarzona głównie ze sportami zimowymi. Nic dziwnego – jednymi z pierwszych sportowców z nią współpracujących byli skoczkowie narciarscy, m.in. Adam Małysz oraz Kamil Stoch. Do dziś marka 4F produkuje wysokiej jakości odzież narciarską, która cechuje się wysoką wodoodpornością oraz świetną oddychalnością, dzięki czemu zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnych szaleństw na stoku. Producenci zwracają uwagę na każdy detal, dlatego stosują podklejane szwy oraz wodoodporne zamki. Nie zapominają również o funkcjonalności, dlatego w odzieży narciarskiej i zimowej można znaleźć wiele przydatnych kieszonek, m.in. na telefon czy skipass.

Jednakże odzież 4F to nie tylko ubrania przeznaczone do sportów zimowych. To również szeroka gama legginsów, spodni, spodenek, bluz i koszulek pasujących do różnego rodzaju treningów o każdej porze roku. Wszystkie produkty stanowią odpowiedź na aktualne światowe trendy, dlatego występują one w intensywnych kolorach oraz z ciekawymi wzorami. Każdy miłośnik aktywności fizycznej doceni te ubrania, ze względu na ich wygodę oraz komfort noszenia. Większość z nich posiada odblaskowe elementy, dzięki czemu odzież świetnie sprawdza się podczas treningów plenerowych nawet po zmroku. Szeroki wybór krojów umożliwia znalezienie każdemu tego, co będzie spełniało jego indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dodatkowym atutem ubrań 4F jest ich uniwersalność. Można je nosić nie tylko na treningu, ale również na co dzień, zestawiając je w mniej sportowych stylizacjach. Jest to świetne rozwiązanie, które jednocześnie rozszerza zasięg marki na osoby ceniące sobie wygodne i dobrej jakości ubrania.

Sklep 4F – Domenasportowa.pl oferuje szeroki wybór akcesoriów, zarówno przeznaczonych na co dzień jak i tych dedykowanych różnym dyscyplinom sportowym. Jednymi z najpopularniejszych artykułów są plecaki i torby, świetnie sprawdzające na krótszych i dłuższych wycieczkach, a także mogące pomieścić niezbędny sprzęt. Czapki i szaliki 4F to niemal obowiązkowy element zimowego stroju. Ich ciekawe wzory oraz kolory nie pozwolą pozostać niezauważonym. Czapki z daszkiem to idealne propozycja na lato i świetna ochrona przed słońcem oraz wiatrem. Wśród akcesoriów można znaleźć również skarpetki – zarówno przydatne latem jak i te dedykowane narciarzom. Marka 4F nie zapomina również o miłośnikach sportów wodnych. W propozycjach marki dostępne są stroje kąpielowe w kilku krojach, aby każdy mógł znaleźć najbardziej komfortowy.

Popularność odzieży 4F nie wynika wyłącznie ze świetnej reklamy. Jest rezultatem konsekwentnych działań sztabu specjalistów – pasjonatów, którzy świetnie odpowiadają na potrzeby klientów. Najwyższa jakość materiałów, najnowocześniejsze technologie oraz podążanie za aktualnymi trendami są cechami, za które 4F pokochały miliony osób.

Poprzedni artykułMaterac gimnastyczny do ćwiczeń – jak wybrać najlepszy
Następny artykułOBÓZ SPORTOWY NAD MORZEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj