Co zabrać ze sobą na siłownię?

Siłownia to miejsce ćwiczeń

Siłownia to miejsce ćwiczeń. Jedni budują mięśnie, inni chcą mieć smukłe ciała bez odrobiny tłuszczu. Siłownia daje taką możliwość. Polacy doceniają ćwiczenia na siłowni, czują się dobrze podczas takiego relaksu. I chętnie wybierają siłownię. Na siłownię trzeba wybrać dobre rzeczy: koszulki, spodenki, wygodne buty, do tego przepaskę na włosy lub gumkę do włosów (panie z długimi włosami). Ćwiczenie to dobra sprawa, ale na siłownię trzeba też zabrać płyn do demakijażu, aby nie ćwiczyć w pełnym makijażu. Nie wolno także mocno oblewać się perfumami. Na siłownię trzeba zabrać też ręcznik, żel pod prysznic, szampon do włosów oraz wodę mineralną. Lepiej wziąć dwie półlitrowe butelki niż jedną 1,5-litrową, ponieważ będzie ona za duża. Na sali lepiej mieć pod ręką małą butelkę wody. Nawilżanie organizmu podczas ćwiczeń jest niezmiernie ważne.

Jaki powinien być strój do ćwiczeń?

Schludny, bawełniany, czysty. Nie wolno ćwiczyć w starych i brudnych rzeczach. Zawsze trzeba mieć czyste ubrania, które są nieodzowne. Wysoka jakość ubrania to ważna sprawa. Nie muszą to być rzeczy markowe, ale na pewno wygodne, bez gumek, nie ze stylonu czy sztucznych tkanin. Takich ubrań do ćwiczeń jest wiele, wystarczy rozejrzeć się i zainwestować w dobrej jakości ubrania na siłownię. Buty muszą być wygodne, mieć twardą podeszwę, być czyste. Jest to zmienne obuwie na siłownię, a nie na ulicę. O tym nie wolno zapominać. Siłownie pilnują higieny i wymagają, aby noszono czyste buty, a nie brudne buty. W siłowni musi być czysto. Panowie powinni koniecznie przychodzić na siłownię czyści, a jeśli są prosto z pracy to prysznic zaleca się przed ćwiczeniami oraz po nich. Panie nie mogą być mocno perfumowane, bo przeszkodzą innym w ćwiczeniach.

Podsumowując, na siłowni trzeba mieć strój na zmianę, wygodne obuwie zmienne, artykuły higieniczne oraz wodę mineralną. Każdy człowiek wybierający się na siłownię powinien stosować się do niniejszych zasad, a nie będzie uciążliwy dla otoczenia i sam poczuje się komfortowo.

Poprzedni artykułBieganie z dzieckiem, jak się przygotować?
Następny artykułJak trenować w upalne dni?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj