Porównanie bukmacherów – gdzie warto stawiać zakłady?

Nowelizacja ustawy hazardowej okroiła rynek bukmacherski w Polsce. Obecnie do czynienia mamy z legalnymi bukmacherami, którzy swoimi ofertami starają się skusić graczy i zachęcić do typowania u nich. Jaki stosują praktyki? Który buk ma atrakcyjne kursy, a który oferuje dobre bonusy? Poznaj nasze porównanie bukmacherów i dowiedz się, gdzie warto stawiać zakłady!

Na co zwrócić wybierając bukmachera?

Przede wszystkim najważniejsza kwestia to ta, aby wybrać legalnego bukmachera. Oznacza to, że firma organizująca zakłady wzajemne musi posiadać licencję od Ministerstwa Finansów. Takie zmiany przyniosła w 2017 roku nowelizacja ustawy hazardowej, która miała na celu wyeliminowanie firm, które psuły rynek, wyprowadzały środki z kraju i niejednokrotnie okazywały się niesprawiedliwe wobec swoich klientów. Dziś, aby firma mogła działać, musi spełnić szereg rygorystycznych wymogów i przedstawić klarowny regulamin działania, w którym znajdą się informacje odnośnie zasad gry, wpłacania i wypłacania środków czy reklamacji.

Rygorystyczne reguły niestety nie wyeliminowały w pełni nielegalnych bukmacherów z rynku, którzy wciąż w sieci świadczą swoje usługi. Jak to możliwe? Otóż internet daje mnóstwo możliwości, a co za tym idzie, gracz z powodzeniem może dotrzeć do takich stron, które oferują możliwość typowania online np. bez podatku. Z punktu widzenia buka – jest to legalne, bowiem firma zarejestrowana jest w innym kraju, w którym jej działalność jest dopuszczona. Z punktu widzenia prawa polskiego, gracz zawiera zakłady nielegalnie, za co może otrzymać karę finansową.

Najpopularniejsi legalni bukmacherzy w Polsce – którego wybrać?

Postanowiliśmy zebrać kilka najważniejszy informacji odnośnie legalnych bukmacherów działających w Polsce. Być może okaże się to pomocne w podjęciu decyzji, gdzie grać!

  • STS – największy bukmacher w Polsce, który ma aż 50% udziału w rynku. Współpracuje z reprezentacją Polski i wieloma klubami sportowymi, zyskując tym samym renomę i budując zaufanie klientów. W Polsce dostępnych jest około 400 punktów naziemnych STS, a ponadto na stronie internetowej w komfortowy sposób można zawierać zakłady online. Do tego zaleca sam organizator, który wciąż proponuje klientom promocje i bonusy! Więcej informacji o ofercie zawiera porównanie bukmacherów STS vs PZBuk.
  • Fortuna – to czeski bukmacher, który działa w kraju legalnie i ma ok. 30% udziałów w rynku. W całej Polsce mieści się ok. 600 placówek naziemnych, gdzie zwolennicy tej formy typowania mogą zawierać tradycyjne zakłady. Oczywiście dużą popularnością cieszy się również obstawianie online – na stronie internetowej buka oraz w dedykowanej aplikacji. Tam za sprawą kilku kliknięć można zawrzeć zakład, czekać na rezultat i po sukcesie wypłacić wygraną na konto. Fortuna regularnie informuje klientów o swoich promocjach, a także zachęca bonusami powitalnymi do rozpoczęcia przygody bukmacherskiej właśnie u nich.
  • Millenium – firma ta ma wiele punktów naziemnych, dlatego bez problemu można ją spotkać w większych miastach by zawrzeć zakład stacjonarnie. Dla zwolenników kuponów online, dostępna jest strona internetowa, na której szybko i w intuicyjny sposób możemy zawrzeć zakład. Do rozpoczęcia gry u buka zachęca m.in. bonus powitalny w wysokości 1000 zł + 760 zł bonusu bez ryzyka, a także dodatki finansowe na pierwsze kupony.
  • PZBuk – to firma bukmacherska, która zyskuje na popularności. Świadczy swoje usługi w internecie, gdzie za pośrednictwem serwisu można zawierać zakłady online w zakresie wielu dyscyplin sportowych oraz zakłady live. Ciekawą opcją jest program lojalnościowy PZBuk, gdzie gracze zdobywają punkty za swoją aktywność i mogą je później wymieniać na bonusy. PZBuk ponadto oferuje bonus 100% od pierwszego depozytu do 500 PLN.
  • forBET – firma działa na polskim rynku od 2016 roku. Ten bukmacher nie prowadzi punktów naziemnych, a swoją działalność ma wyłącznie w sieci. Na popularności zyskał przede wszystkim za sprawą szerokiej oferty, gdzie dostępne są nie tylko rozgrywki znanych dyscyplin sportowych, ale też zakłady w sportach wirtualnych oraz dostęp do typowania niższych lig – m.in. IV ligę czy okręgówkę. Regularnie oddaje także do dyspozycji użytkowników bonusy – powitalne i lojalnościowe, a intuicyjny sposób obstawiania zachęca, aby zostać tam na dłużej.
  • eTOTO – to jeden z najmniejszych, legalnie działających bukmacherów w Polsce, który posiada zaledwie 20 oddziałów naziemnych, ale jednocześnie oferuje graczom zakłady przez internet. Dostępne są atrakcyjne kursy, ale również promocję, które zachęcają do skorzystania z oferty – m.in. bonus 200% od pierwszego depozytu do 200zł czy freeBety 50zł za nocne typowanie live.

Oprócz wspomnianych, istnieje również kilku innych bukmacherów legalnych, którzy świadczą usługi na polskim rynku. Zanim więc zrobisz kupon, warto poznać oferty wszystkich buków i znaleźć najbardziej atrakcyjną propozycję.

Komunikat:
1. Należy korzystać tylko z legalnie działających w Polsce bukmacherów. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich wiąże się z konsekwencjami prawnymi.
2. Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem i może doprowadzić do uzależnienia.
3. Legalnie działający bukmacherzy posiadają zezwolenie na prowadzenie działalności przez sieć internetową.

Poprzedni artykułNajczęściej typowane dyscypliny sportowe
Następny artykuł5 warunków, które musisz spełnić, zanim zaczniesz typować wyniki – poznaj regulamin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj